Gwiazdyonline.pl
Jesteśmy na Facebooku!
Ewa i Piotr Krajewscy
+48 733 215 366
E-mail: ewapiotrkrajewscy@gmail.com
Projektanci Mody ART & FASHION
Biografia Projektantów
Ewa i Piotr Krajewscy -polscy projektanci mody

Markę zaczęli tworzyć w 2003 roku. Zgrany duet, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zachwycają swoimi projektami i szokują opiniami, Specjalizują się w projektowaniu Sukien Ślubnych i wieczorowych , ich projekty słyną z bardzo odważnych i nie typowych fasonów i materiałów, projektują kreacje podkreślające urodę każdej kobiety, pragną aby każda kobieta czuła się w ich kreacjach kobieco wyjątkowo i oryginalnie. 


 Cenieni projektanci i utalentowani krawcy. Twórcy ubrań kobiecych i niezwykle wyjątkowych. Od 14 lat oddają się pasji projektowania i szycia na miarę.      
 

W kreacjach Ewy i Piotra pojawiały się i występowały gwiazdy takie jak:

Emilia Krakowska, Ewa Kasprzyk, Laura Łącz, Hanna Śleszyńska, Joanna Trzepiecińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Glinka, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Edyta Herbuś, Weronika Książkiewicz, Anna Prus, Katarzyna Żielińska, Karolina Nowakowska, Izabela Janachowska, Weronika Marczuk, Hania Stach, Aneta Zając, Iwona Guzowska, Olga Borys, Anna Dereszowska, Anna Zejdler- Ibisz, Joanna Jabłczyńska, Anna Czartoryska, Anna Świątczak, Anna Popek, Magdalena Różczka, Maja Hirsh, Anna Samusionek, Patricia Kazadi, Sabina Jeżka, Kasia Sochacka,Tomasz Kot, Andrzej Grabowski,Mateusz Damięcki, Szymon Majewski i wiele innych ....


skontaktuj się z nami >
Copyright © 2011 Atelier Krajewscy e-mail: atelier@projektancimody.pl
created by
projektowanie stron www katowice
projektowanie stron katowice